• Koti
  • Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Mukavaa kun vierailette sivuillamme. 
Valitkaa etsimänne osasto alla olevasta valikosta. 

Ota yhteyttä

Hoitajakutsu- ja henkilöturvajärjestelmät

 

Taija-Leena Aho
Avainasiakaspäällikkö
045-670 6715
taija-leena.aho@tunstallnordic.com
 
Matti Putila
Tekninen myyntipäällikkö
045-670 6713
matti.putila@tunstallnordic.com
Kotihoidon avaimeton
ovenavaus

 

Ralf Biese
Myyntimies
050-465 9504
ralf.biese@tunstallnordic.com

Turvapuhelimet ja turvapuhelinten hälytyskeskus

 

Christopher Ekman
Järjestelmäkonsultti
050-599 5935
christopher.ekman@tunstallnordic.com



Huolto

Tunstall Oy/Huolto
Äyritie 22
01510 Vantaa

Pyydämme tekemään huoltotilaukset ensisijaisesti sähköpostitse osoitteeseen huolto@tunstallnordic.com

Puhelin: 0100 840  80 (1,98 €/min. + pvm sis. alv)
Soittoajat arkisin klo 8.00-16.00

Huoltoon lähetettävien tuotteiden mukaan tulee liittää palveluntilauslomake. Lomakkeeseen merkitään lähetettävän laitteen tiedot ja ilmennyt vika (esim. korjaus tai hälyttimen paristonvaihto). Tämän jälkeen tuote pakataan huolellisesti pahvilaatikkoon. 

Lataa lomake tästä

Tilaukset

Tilauspalvelumme auttaa teitä mielellään. Soittoaikamme on arkisin kello 8.00-16.00 mutta suosittelemme yhteydenottoa sähköpostitse.  

tilaukset@tunstallnordic.com

Puhelin: 010 320 1691 
Soittoajat arkisin 8.00 - 16.00


Meistä

Olemme maailman johtava turvallisten hoito- ja hoivaratkaisujen tuottaja. Tutustu meihin ja visioomme tulevaisuuden hoivaratkaisuista.

Lisätietoja

Ratkaisut

Tutustu luotettaviin ja kustannustehokkaisiin hoivaratkaisuihimme. Tarjoamme laajan valikoiman räätälöityjä hoivaratkaisuja tehokkaan ja potilaslähtöisen hoivan tuottamiseen.

Lisätietoja

Uutiset

Tutustu Tunstallin tuoreimpiin uutisiin.

Lisätietoja